Naujiena!

Mes turim jau trečią laidų ,,Gimnazistai" rinktinę!

Pagaliau įvyko tai, ką ilgai planavome, dar ilgiau derinome ir ko labai labai nekantriai laukėme!

Trečioji vaidybinių – diskusijų TV laidų ,,GIMNAZISTAI“ rinktinė jau įrašyta į sidabru blizgančias DVD laikmenas, kvepiantys dažais viršeliai atspausdinti, o specialūs lipdukai papuošę ir savimi tarsi ,,užrakinę" net 4 diskus talpinančias dailias dėžutes... Na kas gali būti maloniau akiai ir širdžiai...? :)

Taigi, šioje rinktinėje yra net 16 laidų, kurias sukūrėmė ir BTV kanalu parodėme per pirmąjį 2011 metų pusmetį.

Kurdami jas ir vėl su nuostaba patyrėme, kad ,,gimnazistų“ suvaidintų situacijų ir diskusijų studijoje temos -
iš pirmo žvilgsnio tokie aiškūs, paprasti dalykai, kartais gal net atrodantys nuobodokai, staiga ima ir pažeria tokių stulbinančių atradimų apie mus pačius, tokių netikėtumų apie arčiausiai esančius, kad net visiems drauge ieškant sprendimų bei atsakymų ir gerklę suspaudžia, ir kojas pakerta, ir viską, ką žinojai iki to – lyg į šipulius sudaužo...
Tačiau tuo ir nuostabus gyvenimas, kad net sunkiausioje situacijoje mums visiems, ir ne tik tuomet, kai skaičiuoji savo ypatingus –nioliktus, tereikia tiek nedaug: draugiškų akių žvilgsnio, dėmesingai klausančios širdies, sušildančio žodžio... ir šypsena veide vėl netrunka nušvisti!
O skardus, labai užkrečiantis draugų juokas, šmaikščios replikos ir nenuspėjama diskusijos tekmė neleidžia pamiršti –
tai ,,GIMNAZISTAI“!

Rinktinės kaina: 50 litų. Vilniuje pristatymas nemokamas. Siuntimo į kitą Lietuvos miestą papildomos išlaidos: 5 litai.

DVD užsakymas vykdomas el. paštu.
Būtina nurodyti pirkėjo vardą, asmens arba įmonės kodą, pageidaujamą DVD rinktinių kiekį ir pristatymo adresą.
Mokėjimai vykdomi tik banko pavedimu, nurodant paskirtį: laidų rinktinė DVD, ... vnt.
Banko rekvizitus rasite skiltyje ,,kontaktai" ir ant pirkėjui pateikiamos sąskaitos.

Kiekvienam, kuris ras galimybę įsigyti šią mūsų rinktinę pagal galimybes brangiau - būsime nuoširdžiai dėkingi.

Paskubėkite! Tiražas ribotas, o turinys - nesenstantis!